We deliver   dostava po sloveniji   izporuka za Hrvatsku   delivery to Eu countries

 x 

Priključni paneli

Razvrsti po:
Proizvajalec:
Rezultati 1 - 24 od 46

Novi izdelki

-13% Optični panel 48cm   prazen brez čelne plošče QL Digitus_1.jpg

Optični panel 48cm prazen brez čelne plošče QL Digitus

SKU izdelka :  TT7940028
Prodajna cena: 38,80 €
Cena z DDV: 44,59 €
Cena / kg:
Na zalogi
Optična- Splice kaseta za 24x vlakno Digitus črna_1.jpg

Optična- Splice kaseta za 24x vlakno Digitus črna

SKU izdelka :  TT7940027
Prodajna cena: 2,28 €
Cena / kg:
Na zalogi
-13% Optični panel 48cm SC  6x adapter Opt. kaseta, Pigtails OM3 Digitus_1.jpg

Optični panel 48cm SC 6x adapter Opt. kaseta, Pigtails OM3 Digitus

SKU izdelka :  TT7940024
Prodajna cena: 137,93 €
Cena z DDV: 158,54 €
Cena / kg:
Pri dobavitelju

Izdelki

Optična- Splice kaseta PRO pokrov kasete EFB.jpg

Optična- Splice kaseta PRO pokrov kasete EFB

SKU izdelka :  TT7918010
Prodajna cena: 3,75 €
Cena / kg:
ŽELIM PONUDBO!

Vpišite ugodnejšo ceno in ponudnika. Tako oddana naročila obravnavamo kot povpraševanje!
Pri dobavitelju
Optična- Splice kaseta PRO za 24 vlaken EFB.jpg

Optična- Splice kaseta PRO za 24 vlaken EFB

SKU izdelka :  TT7918011
Prodajna cena: 7,50 €
Cena / kg:
ŽELIM PONUDBO!

Vpišite ugodnejšo ceno in ponudnika. Tako oddana naročila obravnavamo kot povpraševanje!
Pri dobavitelju
Optična- Splice kaseta za 12x vlakno Digitus_1.jpg

Optična- Splice kaseta za 12x vlakno Digitus

SKU izdelka :  TT7918001
Prodajna cena: 3,22 €
Cena / kg:
ŽELIM PONUDBO!

Vpišite ugodnejšo ceno in ponudnika. Tako oddana naročila obravnavamo kot povpraševanje!
Na zalogi
Optična- Splice kaseta za 24x vlakno Digitus_1.jpg

Optična- Splice kaseta za 24x vlakno Digitus

SKU izdelka :  TT7918002
Prodajna cena: 2,54 €
Cena / kg:
ŽELIM PONUDBO!

Vpišite ugodnejšo ceno in ponudnika. Tako oddana naročila obravnavamo kot povpraševanje!
Pri dobavitelju
-13% Optična- Zaščita zvara crimp set 12kos_1.jpg

Optična- Zaščita zvara crimp set 12kos

SKU izdelka :  TT7918000
Prodajna cena: 10,50 €
Cena z DDV: 12,08 €
Cena / kg:
Na zalogi
-3% Optična- Zaščita zvara silikonska 45mm (pak|100) EFB_1.jpg

Optična- Zaščita zvara silikonska 45mm (pak|100) EFB

SKU izdelka :  TT7918009
Prodajna cena: 15,32 €
Cena z DDV: 15,80 €
Cena / kg:
ŽELIM PONUDBO!

Vpišite ugodnejšo ceno in ponudnika. Tako oddana naročila obravnavamo kot povpraševanje!
Na zalogi
-3% Optična- Zaščita zvara silikonska 60mm (pak|100) EFB_1.jpg

Optična- Zaščita zvara silikonska 60mm (pak|100) EFB

SKU izdelka :  TT7918008
Prodajna cena: 13,68 €
Cena z DDV: 14,10 €
Cena / kg:
ŽELIM PONUDBO!

Vpišite ugodnejšo ceno in ponudnika. Tako oddana naročila obravnavamo kot povpraševanje!
Pri dobavitelju
Optični panel - SC slepi pokrovček Leviton (pak|100)_1.jpg

Optični panel - SC slepi pokrovček Leviton (pak|100)

SKU izdelka :  TT7914007
Prodajna cena: 28,10 €
Cena / kg:
Pri dobavitelju
Optični panel 48cm   prazen čelna plošča 12xSC duplex Digitus_1.jpg

Optični panel 48cm prazen čelna plošča 12xSC duplex Digitus

SKU izdelka :  TT7916001
Prodajna cena: 8,36 €
Cena / kg:
ŽELIM PONUDBO!

Vpišite ugodnejšo ceno in ponudnika. Tako oddana naročila obravnavamo kot povpraševanje!
Pri dobavitelju
Optični panel 48cm   prazen čelna plošča 12xSC, LC, E2000 simplex Digitus_1.jpg

Optični panel 48cm prazen čelna plošča 12xSC, LC, E2000 simplex Digitus

SKU izdelka :  TT7916005
Prodajna cena: 7,26 €
Cena / kg:
ŽELIM PONUDBO!

Vpišite ugodnejšo ceno in ponudnika. Tako oddana naročila obravnavamo kot povpraševanje!
Na zalogi
Optični panel 48cm   prazen čelna plošča 12xST QL Digitus_1.jpg

Optični panel 48cm prazen čelna plošča 12xST QL Digitus

SKU izdelka :  TT7916003
Prodajna cena: 9,09 €
Cena / kg:
ŽELIM PONUDBO!

Vpišite ugodnejšo ceno in ponudnika. Tako oddana naročila obravnavamo kot povpraševanje!
Pri dobavitelju
Optični panel 48cm   prazen čelna plošča 24xSC duplex Digitus_1.jpg

Optični panel 48cm prazen čelna plošča 24xSC duplex Digitus

SKU izdelka :  TT7916002
Prodajna cena: 7,16 €
Cena / kg:
ŽELIM PONUDBO!

Vpišite ugodnejšo ceno in ponudnika. Tako oddana naročila obravnavamo kot povpraševanje!
Pri dobavitelju
Optični panel 48cm   prazen čelna plošča 24xST Digitus.jpg

Optični panel 48cm prazen čelna plošča 24xST Digitus

SKU izdelka :  TT7916004
Prodajna cena: 7,44 €
Cena / kg:
ŽELIM PONUDBO!

Vpišite ugodnejšo ceno in ponudnika. Tako oddana naročila obravnavamo kot povpraševanje!
Pri dobavitelju
-3% Optični panel 48cm  LC  6x Duplex adap. SM, Leviton_1.jpg

Optični panel 48cm LC 6x Duplex adap. SM, Leviton

SKU izdelka :  TT7940007
Prodajna cena: 118,28 €
Cena z DDV: 121,94 €
Cena / kg:
ŽELIM PONUDBO!

Vpišite ugodnejšo ceno in ponudnika. Tako oddana naročila obravnavamo kot povpraševanje!
Na zalogi
-3% Optični panel 48cm  LC 12x Duplex adap. MM, Leviton_1.jpg

Optični panel 48cm LC 12x Duplex adap. MM, Leviton

SKU izdelka :  TT7902004
Prodajna cena: 182,65 €
Cena z DDV: 188,29 €
Cena / kg:
ŽELIM PONUDBO!

Vpišite ugodnejšo ceno in ponudnika. Tako oddana naročila obravnavamo kot povpraševanje!
Na zalogi
-3% Optični panel 48cm  LC 12x Duplex adap. SM, Leviton_1.jpg

Optični panel 48cm LC 12x Duplex adap. SM, Leviton

SKU izdelka :  TT7940010
Prodajna cena: 206,83 €
Cena z DDV: 213,22 €
Cena / kg:
ŽELIM PONUDBO!

Vpišite ugodnejšo ceno in ponudnika. Tako oddana naročila obravnavamo kot povpraševanje!
Na zalogi
-3% Optični panel 48cm  LC 12x Quad adap. SM, 48xPigtails SM LC 2m Leviton_1.jpg

Optični panel 48cm LC 12x Quad adap. SM, 48xPigtails SM LC 2m Leviton

SKU izdelka :  TT7914003
Prodajna cena: 732,52 €
Cena z DDV: 755,18 €
Cena / kg:
ŽELIM PONUDBO!

Vpišite ugodnejšo ceno in ponudnika. Tako oddana naročila obravnavamo kot povpraševanje!
Pri dobavitelju
-3% Optični panel 48cm  LC 24x Duplex adap. MM, Leviton_1.jpg

Optični panel 48cm LC 24x Duplex adap. MM, Leviton

SKU izdelka :  TT7902005
Prodajna cena: 214,01 €
Cena z DDV: 220,64 €
Cena / kg:
ŽELIM PONUDBO!

Vpišite ugodnejšo ceno in ponudnika. Tako oddana naročila obravnavamo kot povpraševanje!
Pri dobavitelju
-3% Optični panel 48cm  LC 24x Duplex adap. SM, Leviton_1.jpg

Optični panel 48cm LC 24x Duplex adap. SM, Leviton

SKU izdelka :  TT7940009
Prodajna cena: 202,69 €
Cena z DDV: 208,96 €
Cena / kg:
ŽELIM PONUDBO!

Vpišite ugodnejšo ceno in ponudnika. Tako oddana naročila obravnavamo kot povpraševanje!
Na zalogi
-3% Optični panel 48cm  LC 24x Duplex SC Simplex, prazen KELine_1.jpg

Optični panel 48cm LC 24x Duplex SC Simplex, prazen KELine

SKU izdelka :  TT7940012
Prodajna cena: 39,65 €
Cena z DDV: 40,87 €
Cena / kg:
ŽELIM PONUDBO!

Vpišite ugodnejšo ceno in ponudnika. Tako oddana naročila obravnavamo kot povpraševanje!
Na zalogi
-3% Optični panel 48cm  LC 24x Duplex SC Simplex, prazen Leviton_1.jpg

Optični panel 48cm LC 24x Duplex SC Simplex, prazen Leviton

SKU izdelka :  TT7940006
Prodajna cena: 51,78 €
Cena z DDV: 53,38 €
Cena / kg:
ŽELIM PONUDBO!

Vpišite ugodnejšo ceno in ponudnika. Tako oddana naročila obravnavamo kot povpraševanje!
Na zalogi
-3% Optični panel 48cm  SC  8x Duplex adapt. MM, OM2 Leviton_1.jpg

Optični panel 48cm SC 8x Duplex adapt. MM, OM2 Leviton

SKU izdelka :  TT2321100
Prodajna cena: 69,59 €
Cena z DDV: 71,74 €
Cena / kg:
ŽELIM PONUDBO!

Vpišite ugodnejšo ceno in ponudnika. Tako oddana naročila obravnavamo kot povpraševanje!
Pri dobavitelju
-3% Optični panel 48cm  SC 12x Duplex adapt. MM, OM2 Leviton_1.jpg

Optični panel 48cm SC 12x Duplex adapt. MM, OM2 Leviton

SKU izdelka :  TT2321200
Prodajna cena: 127,34 €
Cena z DDV: 131,28 €
Cena / kg:
ŽELIM PONUDBO!

Vpišite ugodnejšo ceno in ponudnika. Tako oddana naročila obravnavamo kot povpraševanje!
Na zalogi
-3% Optični panel 48cm  SC 12x Simplex adap. MM, OM2 Leviton_1.jpg

Optični panel 48cm SC 12x Simplex adap. MM, OM2 Leviton

SKU izdelka :  TT7913001
Prodajna cena: 114,79 €
Cena z DDV: 118,34 €
Cena / kg:
ŽELIM PONUDBO!

Vpišite ugodnejšo ceno in ponudnika. Tako oddana naročila obravnavamo kot povpraševanje!
Pri dobavitelju

Dostava

  • Dostava 3,90€ (Pošta Slovenije)
  • Brezplačna ob naročilu nad 199,00€
  • Brez provizije za plačila po povzetju!
hitra dostava

Dobava po naročilu!

Vseh možnih artiklov, v objavljenih kategorijah, žal ni mogoče ažurno/konkurenčno objaviti v ponudbo, zato mi zaupajte svoje želje. Lahko presenetim! Dobava foto-video in druge opreme po naročilu.
Za konkurenčno
ponudbo pišite na:
 

info@fotojama.com

 najboljša ponudba fotojamas

Enostavna plačila

Plačilo QR kodo fotojamas