Dostava 4,80€ (Pošta Slovenije) Brezplačna ob naročilu nad 99,00€

  • Fuji x Mirrorles ponudba
  • Sony alfa Mirrorles ponudba
  • Nanlite ponudba studijskih luči

 x 

Priključni paneli

Razvrsti po:
Proizvajalec:
Rezultati 1 - 24 od 46
Optični panel - SC slepi pokrovček Leviton (pak|100)

Optični panel - SC slepi pokrovček Leviton (pak|100)

SKU izdelka :  TT7914007
Vaša cena: 28,10 €
Cena / kg:
Optična- Splice kaseta PRO pokrov kasete EFB

Optična- Splice kaseta PRO pokrov kasete EFB

SKU izdelka :  TT7918010
Vaša cena: 3,93 €
Cena / kg:
Optična- Splice kaseta PRO za 24 vlaken EFB

Optična- Splice kaseta PRO za 24 vlaken EFB

SKU izdelka :  TT7918011
Vaša cena: 7,88 €
Cena / kg:
Optična- Splice kaseta za 12x vlakno Digitus

Optična- Splice kaseta za 12x vlakno Digitus

SKU izdelka :  TT7918001
Vaša cena: 3,38 €
Cena / kg:
Optična- Splice kaseta za 24x vlakno Digitus

Optična- Splice kaseta za 24x vlakno Digitus

SKU izdelka :  TT7918002
Vaša cena: 2,66 €
Cena / kg:
Optična- Zaščita zvara silikonska 45mm (pak|100) EFB

Optična- Zaščita zvara silikonska 45mm (pak|100) EFB

SKU izdelka :  TT7918009
Vaša cena: 16,59 €
Cena / kg:
Optična- Zaščita zvara silikonska 60mm (pak|100) EFB

Optična- Zaščita zvara silikonska 60mm (pak|100) EFB

SKU izdelka :  TT7918008
Vaša cena: 17,43 €
Cena / kg:
Optični panel 48cm   prazen čelna plošča 12xSC duplex Digitus

Optični panel 48cm prazen čelna plošča 12xSC duplex Digitus

SKU izdelka :  TT7916001
Vaša cena: 8,78 €
Cena / kg:
Optični panel 48cm   prazen čelna plošča 12xST QL Digitus

Optični panel 48cm prazen čelna plošča 12xST QL Digitus

SKU izdelka :  TT7916003
Vaša cena: 9,55 €
Cena / kg:
Optični panel 48cm   prazen čelna plošča 24xSC duplex Digitus

Optični panel 48cm prazen čelna plošča 24xSC duplex Digitus

SKU izdelka :  TT7916002
Vaša cena: 7,53 €
Cena / kg:
Optični panel 48cm   prazen čelna plošča 24xST QL Digitus

Optični panel 48cm prazen čelna plošča 24xST QL Digitus

SKU izdelka :  TT7916004
Vaša cena: 6,60 €
Cena / kg:
-9% Optični panel 48cm  LC  6x Duplex adap. SM, Leviton

Optični panel 48cm LC 6x Duplex adap. SM, Leviton

SKU izdelka :  TT7940007
Vaša cena: 116,58 €
Cena: 128,11 €
Cena / kg:
-9% Optični panel 48cm  LC 12x Duplex adap. MM, Leviton

Optični panel 48cm LC 12x Duplex adap. MM, Leviton

SKU izdelka :  TT7902004
Vaša cena: 122,35 €
Cena: 134,46 €
Cena / kg:
-9% Optični panel 48cm  LC 12x Duplex adap. SM, Leviton

Optični panel 48cm LC 12x Duplex adap. SM, Leviton

SKU izdelka :  TT7940010
Vaša cena: 164,19 €
Cena: 180,43 €
Cena / kg:
-9% Optični panel 48cm  LC 12x Quad adap. SM, 48xPigtails SM LC 2m Leviton

Optični panel 48cm LC 12x Quad adap. SM, 48xPigtails SM LC 2m Leviton

SKU izdelka :  TT7914003
Vaša cena: 721,98 €
Cena: 793,39 €
Cena / kg:
-9% Optični panel 48cm  LC 24x Duplex adap. MM, Leviton

Optični panel 48cm LC 24x Duplex adap. MM, Leviton

SKU izdelka :  TT7902005
Vaša cena: 178,45 €
Cena: 196,10 €
Cena / kg:
-9% Optični panel 48cm  LC 24x Duplex adap. SM, Leviton

Optični panel 48cm LC 24x Duplex adap. SM, Leviton

SKU izdelka :  TT7940009
Vaša cena: 239,11 €
Cena: 262,75 €
Cena / kg:
-9% Optični panel 48cm  LC 24x Duplex SC Simplex, prazen Leviton

Optični panel 48cm LC 24x Duplex SC Simplex, prazen Leviton

SKU izdelka :  TT7940006
Vaša cena: 80,22 €
Cena: 88,15 €
Cena / kg:
-9% Optični panel 48cm  SC  8x Duplex adapt. MM, OM2 Leviton

Optični panel 48cm SC 8x Duplex adapt. MM, OM2 Leviton

SKU izdelka :  TT2321100
Vaša cena: 68,59 €
Cena: 75,37 €
Cena / kg:
-9% Optični panel 48cm  SC 12x Duplex adapt. MM, OM2 Leviton

Optični panel 48cm SC 12x Duplex adapt. MM, OM2 Leviton

SKU izdelka :  TT2321200
Vaša cena: 84,56 €
Cena: 92,93 €
Cena / kg:
-9% Optični panel 48cm  SC 12x Simplex adap. MM, OM2 Leviton

Optični panel 48cm SC 12x Simplex adap. MM, OM2 Leviton

SKU izdelka :  TT7913001
Vaša cena: 91,56 €
Cena: 100,61 €
Cena / kg:
-9% Optični panel 48cm  ST  6x adapter, MM, OM2 Leviton

Optični panel 48cm ST 6x adapter, MM, OM2 Leviton

SKU izdelka :  TT2320700
Vaša cena: 97,45 €
Cena: 107,09 €
Cena / kg:
-9% Optični panel 48cm  ST 12x adapter, MM, OM2 Leviton

Optični panel 48cm ST 12x adapter, MM, OM2 Leviton

SKU izdelka :  TT2320800
Vaša cena: 99,59 €
Cena: 109,43 €
Cena / kg:
-9% Optični panel 48cm  ST 24x adapter, MM, OM2 Leviton

Optični panel 48cm ST 24x adapter, MM, OM2 Leviton

SKU izdelka :  TT2320900
Vaša cena: 109,46 €
Cena: 120,28 €
Cena / kg:

Dostava

  • Dostava 4,80€ (Pošta Slovenije)
  • Brezplačna ob naročilu nad 99,00€
  • Brez provizije za plačila po povzetju!*
*Znesek plačila je enak znesku naročila
hitra dostava

Dobava po naročilu!

  • Dobava artiklov po naročilu!
  • Za konkurenčno ponudbo pišite na:
  • info@fotojama.com
pošlji povprasevanje za najugodnejšo ceno fotojama

Enostavna plačila

  • Plačilo po povzetju - brez provizije
  • Plačilo TRR*
*S skeniranjem QR kode na prejetem računu
v spletni banki.
plačilo s qr kodo